Ofertmieszkań
37
Ofertdomów
14
Ofertdziałek
3
Ofertlokali użytkowych
2
Kontakt
Bagno 2 00-112 Warszawa
ul. Jana Kilińskiego, Łódź , łódzkie
380 000 zł (14 074 zł/m2)
• 27.00 m2
• 1 pokój
• 8 piętro
• Rok budowy: 2025
Biuro nieruchomości
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 R., Warszawa , mazowieckie
1 799 000 zł (24 644 zł/m2)
• 73.00 m2
• 3 pokoje
• 7 piętro
• Rok budowy: 2010
ul. Aleja Wilanowska, Warszawa , mazowieckie
3 800 zł/miesiąc
• 46.00 m2
• 2 pokoje
• 3 piętro
• Rok budowy: 2018
ul. Nałęczowska, Warszawa , mazowieckie
830 000 zł (12 206 zł/m2)
• 68.00 m2
• 4 piętro
• Rok budowy: 1978
ul. Sieczna, Warszawa , mazowieckie
749 999 zł (13 218 zł/m2)
• 56.74 m2
• 4 pokoje
• 2 piętro
ul. Zielone Zacisze, Warszawa , mazowieckie
2 800 zł/miesiąc
• 55.00 m2
• Rok budowy: 2003
ul. Krochmalna, Warszawa , mazowieckie
4 000 zł/miesiąc
• 30.00 m2
• Rok budowy: 2020
ul. Św. Franciszka Salezego, Warszawa , mazowieckie
3 400 zł/miesiąc
• 40.00 m2
• Rok budowy: 1980
ul. Siennicka, Warszawa , mazowieckie
719 000 zł (15 073 zł/m2)
• 47.70 m2
• Rok budowy: 1962
ul. Przejezdna, Warszawa , mazowieckie
649 990 zł (14 183 zł/m2)
• 45.83 m2
• Rok budowy: 2021
ul. Zasadowa, Warszawa , mazowieckie
2 200 000 zł (12 222 zł/m2)
• 180.00 m2
• 5 pokojów
• Działki: 250.00 m2
ul. Tarczyńska, Warszawa , mazowieckie
1 200 000 zł (21 429 zł/m2)
• 56.00 m2
• 1 piętro
• Rok budowy: 1940
ul. Puławska, Warszawa , mazowieckie
3 000 zł/miesiąc
• 24.00 m2
• 5 piętro
• Rok budowy: 1960
ul. Jana Kazimierza, Warszawa , mazowieckie
1 290 000 zł (20 476 zł/m2)
• 63.00 m2
• Rok budowy: 2015
ul. Staszelówka, Kościelisko , powiat tatrzański, małopolskie
1 799 000 zł (11 635 zł/m2)
• 154.62 m2
• Działki: 613.00 m2
• Rok budowy: 2012
ul. Aleja Wojska Polskiego, Warszawa , mazowieckie
730 000 zł (15 145 zł/m2)
• 48.20 m2
• 6 piętro
ul. Astronautów, Warszawa , mazowieckie
700 000 zł (16 667 zł/m2)
• 42.00 m2
• Rok budowy: 1970
ul. Polnej Róży, Opypy , gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, mazowieckie
2 400 000 zł (6 630 zł/m2)
• 362.00 m2
• 8 pokojów
• Działki: 3000.00 m2
• Rok budowy: 2011
ul. Grzybowska, Warszawa , mazowieckie
1 200 000 zł (27 907 zł/m2)
• 43.00 m2
ul. Rayskiego, Warszawa , mazowieckie
• Rok budowy: 2026
ul. Odkryta, Warszawa , mazowieckie
829 000 zł (11 203 zł/m2)
• 74.00 m2
ul. Biesiadna, Warszawa , mazowieckie
• 88.00 m2
• Rok budowy: 2000
Nowe Grochale , gmina Leoncin, powiat nowodworski, mazowieckie
170 000 zł
• Działki: 1098.79 m2
• Typ działki: Budowlana
ul. Kolejowa, Warszawa , mazowieckie
1 349 900 zł (28 123 zł/m2)
• 48.00 m2
ul. Dzieci Warszawy, Warszawa , mazowieckie
ul. Wałowicka, Warszawa , mazowieckie
330 000 zł (9 296 zł/m2)
• 35.50 m2
• -1 piętro
• Rok budowy: 1927
ul. Stańczyka, Warszawa , mazowieckie
950 000 zł (19 792 zł/m2)
• 10 piętro
ul. Heliotropów, Warszawa , mazowieckie
1 249 000 zł (10 408 zł/m2)
• 120.00 m2
• Działki: 50.00 m2
ul. Ogrody Walendów, Walendów , gmina Nadarzyn, powiat pruszkowski, mazowieckie
850 000 zł (7 170 zł/m2)
• 118.55 m2
ul. Przytyk, Warszawa , mazowieckie
350 000 zł (20 231 zł/m2)
• 17.30 m2
• Rok budowy: 1968
ul. Gen. Juliana Filipowicza, Otwock , powiat otwocki, mazowieckie
550 000 zł (9 809 zł/m2)
• 56.07 m2
ul. Gen. Józefa Zajączka, Warszawa , mazowieckie
684 000 zł (18 486 zł/m2)
• 37.00 m2
• Rok budowy: 1964
ul. Radzymińska, Białystok , podlaskie
540 000 zł (7 510 zł/m2)
• 71.90 m2
• Rok budowy: 1984
ul. Łopuszańska, Warszawa , mazowieckie
7 000 000 zł
• 1800.00 m2
ul. Szwedzka, Warszawa , mazowieckie
3 200 zł/miesiąc
• 39.00 m2
• Rok budowy: 2022
ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego, Warszawa , mazowieckie
799 000 zł (14 067 zł/m2)
• 56.80 m2
• 11 piętro
• Rok budowy: 1981
Stanisławów , powiat miński, mazowieckie
490 000 zł (2 882 zł/m2)
• 170.00 m2
• Działki: 800.00 m2
• Rok budowy: 2024
ul. Bartycka, Warszawa , mazowieckie
1 299 999 zł (15 644 zł/m2)
• 83.10 m2
• Rok budowy: 1995
ul. Geodezyjna, Warszawa , mazowieckie
790 000 zł (17 174 zł/m2)
1 020 000 zł (15 000 zł/m2)
LUB
Rejestracja powiodła się.
Na podany adres email został wysłany link aktywacyjny.
Aby dokończyć proces rejestracji, kliknij w link aktywacyjny, który wysłaliśmy Ci na maila.
W przypadku braku wiadomości potwierdzającej rejestrację, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.